професор Пролеєв гедонізм

Професор філософії Сергій Пролеєв: Як від життя отримувати задоволення?

"ГЕДОНІЗМ ТА ЩАСЛИВЕ ЖИТТЯ" ВЕБІНАР ПРОФЕСОРА ФІЛОСОФІЇ СЕРГІЯ ПРОЛЕЄВА

ЯКИМ ЧИНОМ ЗНАЙОМСТВО з ФІЛОСОФІЄЮ ГЕДОНІЗМУ ПОКРАЩИТЬ ЯКІСТЬ ВАШОГО ЖИТТЯ?

Ви, як сучасна людина, є заручником безлічі своїх справ. Саме тому для вас нині є такими важливими знання про гедонізм, його філософію та щасливе життя.

 Часто у потоці життя ви не залишаєте місця для вас самих. Вчення про гедонізм та його сучасні трансформації  дозволить вам звернути увагу саме на якість власного життя та свободу самовираження.

Цей вебінар допоможе вам виховати в собі мистецтво жити. Ви зрозумієте як можна уникати безлічі чужих для вас справ і дійсно отримувати насолоду від життя.

Отримання знань про філософію гедонізм та щасливе життя

спеціальна ціна під час війни

3000 грн.

350 грн.

Ви можете оТРИМАти КЛЮЧ ДО розуміння, що таке гедонізм та його філософія ВЖЕ ЗАРАЗ

пролеєв гедонізм філософія
Відтворити відео про пролеєв гедонізм філософія

ПІСЛЯ ВЕБІНАРУ ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ

Що сприяло виникненню в філософії понять гедонізм та щасливе життя?

Які філософи започаткували вчення про гедонізм та щасливе життя?

У чому полягають пастки людської чуттєвості?

Через що вчення про гедонізм тривалий час засуджувалося у християнстві?

У яких філософських напрямках гедонізм нині обирається як чільна парадигма?

Ви осягнете секрети щасливого життя, зрозумієте, як заповнювати лакуни для налагодження стосунків та комунікацій

Отримайте знижку

3000 грн.

350 грн.

ЩАСЛИВІ ЛЮДИ МАЮТЬ ЯК ГЕДОНІЧНУ, ТАК І ЕВДЕМОНІЧНУ КОМПОНЕНТИ ЩАСТЯ. ЧИ знаєте ви СЕКРЕТИ ЩАСЛИВИХ ?

Чи можуть допомогти філософія та знання про гедонізм при побудові вашого щасливого життя ?  У чому знаходити позитивні емоції та як навчитися транслювати їх оточуючим? 

Після вебінару ви зможете більш предметно окреслити власне бачення понять гедонізму і щастя.

Вебінар начитаний одним з найкращих спікерів України – Сергієм Пролеєвим та підготовлений командою Неоплатонівської академії протягом кількох місяців.

Ми наполегливо рекомендуємо цей вебінар всім, хто хоче покращити якість свого життя та здобути свободу самовираження.

ЦІНА ПОСТІЙНОГО ДОСТУПУ ДО ВЕБІНАРУ – 350 грн.

Гедонізм та щасливе життя - розуміння філософії

ЩО ВАС ЧЕКАЄ НА ВЕБІНАРІ

Цікаві факти щодо вчення про гедонізм та щасливе життя й послідовників цієї теорії

Розкриття потенціалу власного самовираження
через розуміння поняття гедонізму

Заповнення лакун та отримання навичок щасливої людини

Виховання смаку до життя та отримання правдивої насолоди від життя

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ, ПРОПЛАТИВШИ ВЕБІНАР?

ваше майбутнє через розуміння філософії гедонізму

Для тих, хто проплатить вебінардоступ до нього ми не будемо обмежувати часом.

Отже вам буде надано особистий кабінет для перегляду скільки вам заманеться разів. Ви зможете його дивитись як самі, так і в теплій дружній компанії.

Кошти, які будуть отримані від продажу вебінару, будуть інвестовані у розвиток Неоплатонівської академії та допоможуть відзняти нові цікаві матеріали для вас.

Зроби крок до розуміння та усвідомлення власної філософії щасливого буття, родинного щастя, побудови щасливих стосунків через розуміння поняття гедонізму лише за 350 грн.

Отримайте знижку

3000 грн.

350 грн.

Професор Сергій Пролеєв: філософський вебінар про гедонізм

ПРО СПІКЕРА ВЕБІНАРУ СЕРГІЯ ПРОЛЕЄВА

Спікер вебінару – Сергій Пролеєв – один з найкращих філософів сьогодення в Україні, доктор філософських наук, професор, має багаторічний педагогічний досвід, зокрема,  викладання в Київському Національному університеті ім. Тараса Шевченка, був головним редактором журналу «Філософська думка. Його філософські праці пов’язані з культурою, етикою, а також –  політичною та соціальною філософією.

Пролеєв є автором понад  300 наукових досліджень, які включають індивідуальні та колективні монографії.

Сергій Пролеєв майстерно підводить вас до усвідомлення філософії  та якості власного життя, до плану побудови гармонійних стосунків і з собою та соціумом через сучасний  гедонізм, до осмислень власного Я при плануванні майбутнього.

ЯК ЗМІНИТЬСЯ ВАШЕ РОЗУМІННЯ СЕБЕ ПІСЛЯ ВЕБІНАРУ?

Подивившись цей вебінар ви дізнаєтесь як антична філософія й гедонізм пов’язані з природою чуттєвості, зрозумієте, що є насправді джерелом людських страждань.

Ви осмислите поняття щастя через гедонізм киренаїків Арістіпа, теорії Гегесія та Епікура й закінчите свою віртуальну подорож на сучасних ідеях трансгуманізму Девіда Пірса.

Сергій Пролеєв розкаже вам як виокремлюються сенси людського життя від часів давнини до наших днів та що означає відчувати себе щасливими.

Вебірар дасть вам розуміння щастя безвідносно до часу та допоможе засвоїте основні аспекти науки про щастя.

Команда Неоплатонік наполегливо рекомендує цей вебінар всім, хто хоче покращити якість свого життя та здобути свободу самовираження.

ЦІНА ПОСТІЙНОГО ДОСТУПУ ДО ВЕБІНАРУ – 350 грн.

Отримайте знижку

3000 грн.

350 грн.

осмислення поняття щаст через гедонізм та філософію

КОРОТКО ПРО ВИКНЕННЯ ПОНЯТь ГЕДОНІЗМ ТА ЩАСЛИВЕ ЖИТТЯ

Гедонізм в часи античності

Гедонізм одна із найповажніших етичних позицій, яка існує вже протягом 2,5 тисяч років і служить на благо людини. Термін «гедонізм» пов’язаний з грецьким словом ἡδονή, що означає задоволення. Основоположником гедонізму вважається Арістіп (бл. 435 до н. е. — бл. 355 до н. е.) – учень Сократа, який народився у грецькому місті Кирена (нині розташоване в сучасній Лівії на захід від Єгипту). 

Школа киренаїків

Арістіп заснував свою школу ґрунтуючись на принципі Сократа «Як людині прожити найліпше життя».

 Оскільки Арістіп походив з Кирени, то його послідовників називали киренаїками. Киренаїки ототожнювали задоволення і благо, розуміючи задоволення як щось чуттєве і як наш природній стан, відмічаючи в той же час, що прагнучи задоволень, ми приходимо до нудьги та до болю.

Школа киренаїків мала довгу історію. До цієї школи належали донька Арістіппа та її син, а також Феодор Киренський, якого називали Атеїстом, і Антипатр. Учнем Антипатра був Епітімід, а його учнем – Паребат.

Учні Паребата Гегесій та Анікерид творили наприкінці IV – на початку III ст. до н. е. Гегесій викладав в Олександрії. Феодор, Гегесій і Анникерид утворили три різновиди вчення киренаїків на початку еллінізму. При цьому вчення Аннікерида було помірним, а Гегесія настільки крайнім, що перетворювалося на свою протилежність, яке ще називають проповіддю смерті.

Гедонізм Епікура

Гедонізм є однією з чільних парадигм у вченні давньогрецького філософа Епікура, який, спираючись на ключові положення висловлені Демокрітом, заснував в Афінах власну школу Сад або Епікурейство (Епікура навчав Навсіфан – послідовник Демокріта). 

Епікур значно розвинув вчення гедонізму. Ґрунтуючись на самовільному відхиленні атомів він передбачав можливість появи індивідуальних якостей  у людей — зокрема свободи та соціальної автономії особи. Спираючись на атомістичну теорію він створив життєствердну етику. Основний принцип Епікур – підпорядкування всього, що ми відчуваємо як тілесні істоти, тому, що потребують духовні істоти. Його формула полягала в обмеженні задля отримання більшої насолоди.

На думку Епікура вже сама відсутність страждання є задоволенням і тому визначив задоволення як переважний стан людського життя. Він вибудував ієрархію задоволень, яка робила значно розмаїтішим людське існування. Інтелектуальні задоволення він ставив вище, ніж чуттєві. Головний життєвий принцип Епікура – проживи життя непомітно.

Вчення Епікура мали дуже багато прихильників у античному світі. Один з уславлених його послідовників – римський поет Лукрецій Карт.

Християнська доба та Доба відродження

З настанням християнської доби епікуреїзм стає предметом критики і переслідується, бо саме поняття гедонізму виявилося спотвореним у християнській оптиці.

У Добу Відродження гедонізм повернувся в інтелектуальний обіг, відновивши свої права як чільна моральна позиція. Французький мислитель П’єр Ґассенді виділив власну систему філософії яка містила етику, логіку та фізику. Як базу фізики Ґассенді використав атомістичну теорію Епікура . Він використав вчення Епікура при написанні власних книг.

ХІХ століття та сучасні дні

У оновленому вигляді гедонізм постає в ХІХ столітті у творчості Джерема Бентама як утилітаризм, Головний принцип якого – віддавати перевагу тому, що корисно для людини. Утилітаризм робить наголос на принципі корисності як основі існування суспільства. Висуває принцип: «Найбільше користі й насолоди для найбільшої кількості людей».

Бентам вважав, що саме страждання і радощі вказують людині, що робити та є ланцюжками причин і наслідків в людському житті. Ідеї Бентама стали основою для оформлення позитивістської школи права та становлення соціологічної школи права.

Інший утилітарний філософ Генрі Сіджвік виділяв гедонізм етичний, коли людина повинна прагнути чи то власного задоволення – егоїзм гедонії чи то загального задоволення – утилітаризм, гедонізм психологічний, коли йдеться про збільшення власних радощів.

 Гедонізм знаходить відображення в різних художніх практиках у мистецтві і зокрема – у науковій думці. У ХХ столітті виникає дуже потужна течія щодо перезаснування філософії на суто наукових началах – Неопозитивіський гурток. У маніфесті, який заявляв суто науковий світогляд було покликання на Епікура.

Активна течія наших днів трасгуманізм. Його положення дозволяють наново осмислити зв’язок людини зі світом живого взагалі. Один з відомих представників трансгуманізму – Девід Пірс є автором книги «Гедоністичний імператив», де він повертається до ідей гедонізму і говорить про запобігання стражданням всіх живих істот на планеті.

Пошир цю статтю в соцмережах!

Козаки-характерники

Хто такі козаки-характерники та чому сьогодні характерництво нагадує казку?

В Україні не існує людини, яка б хоч раз у своєму житті не чула про характерництво. Феномен характерництва часто і густо припорошений поволокою містицизму, а тому мало хто вірить у козаків-характерників як таких.

Марк Аврелій

Стоїцизм у сучасному світі

Сьогодні антична філософія стоїцизму перебуває на піку своєї популярності. Однією із найпопулярніших течій античної філософії є стоїцизм.

Філософська школа

Купити доступ до сніданку за 500 грн.

Менше ніж коштує квитов до Лувру

Філософська школа

Купити постійний доступ до вебінару за 900 грн.

Менше ніж коштує квитов до Лувру